Осінь… Золота, пишна, щедра, багата. Такими словами називають її люди. Осінь — щедра господиня. Вона пригощає нас рум’яними яблуками з медовими грушами, гарбузовою кашею з квашеною капустою. Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом.

І до нас в садочок прийшла красуня осінь і принесла в дарунок малечі золоті та багряні листочки, незвичайні пригоди хмаринок, веселий дощовий оркестр, смачні яблука, груші, солодкі кавуни, пресолодкі дині. Осінь навчила малят бути щирими та щедрими, дарувати одне одному добрий настрій. Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка, де завжди у святковій залі панує особлива атмосфера тепла та затишку. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь роблять чарівне дійство незабутнім як для його маленьких талановитих акторів, так і для глядачів.

Золоті листочки з дерева летять
Землю укривають, тихо шелестять.
Осінь мила, осінь у садок прийшла
Радості багато діткам принесла.

Ходить осінь по садках 
Ходить усміхається
Ніби в казці швидко так
Кольори міняються.

Жовтий колір це поля
Це пшениця золота
Жовте сонечко у небі
Голубий це колір неба.

Жовтий хліба колосок
Добрий з нього колобок
Жовте поле, жовтий сніп
Жовте листя, жовтий гриб.
Осінь гарно малювала
Кольори ці поєднала
У символі нашої країни
У прапорі України
Голубий це небо й річка
У вінку блакитна стрічка
Сині очі мають діти
Голубі є в полі квіти
Осінь, осінь золота
Дуже гарна й молода
Шати жовті голубі
До лиця завжди тобі.

Ось і підійшло до завершення наше свято —  щедре, багате, щире на ваші усмішки. Хочеться вірити, що всі на цьому казковому святі отримали від наших діточок море емоцій, тому що дітки співали, танцювали, сміялись, жартували. Бажаємо щоб у кожній родині завжди був достаток, щоб ви були багатими і щедрими як Осінь. Щоб завжди над нами світило сонечко мирне, сонечко осіннє, зимове, весняне і літнє. Будьте всі щасливі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *