000

5 квітня 2017 року в дошкільному навчальному закладі «Росинка» відбувся

Великодній весняний ярмарок.

_DSC0709

Ярмарок для дітей, працівників та батьків в дошкільному навчальному закладі «Росинка» завжди є очікуваною і бажаною подією. Як правило, великі ярмарки в садочку відбуваються восени та на початку весни. Територія закладу в ці дні має святковий вигляд. Вхід прикрашає яскрава арка, колоритний козак показує напрямок на ярмарок, а прилавки ваблять гостей своєю різноманітністю, духмяним запахом пиріжків з різною начинкою, ватрушками, солодкими кексами, печивом, домашніми булочками та хлібом, запашним трав᾿яним чаєм, фруктами і овочами.

DSC_1163

  Діти, утворивши велике коло заводять хоровод під весняну  пісню, завзято грають на музичних інструментах, виконують веселі таночки. На дітей чекає приємний сюрприз – прихід   Пасхальної Крашанки. Ця гостя викликала позитивні емоції, як у дітей так і дорослих. Розпочалися завзяті змагання, веселі естафети як між дітьми так і дорослими.

IMG_6641

DSC_1201

IMG_6635

DSC_1311

В садочку були оформлені сучасні  фотозони: великоднє дерево прикрашене писанками та крашанками, різнокольоровими стрічками, де діти і дорослі залюбки фотографувалися.

 

DSC_1413

DSC_1444

DSC_1429

Всі гості поверталися з ярмарку з повними кошиками солодощів, а головне несли додому гарний настрій і позитивні емоції.

21026757

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *