0_c4ee6_f9bd7d6f_XL
Міжнародний жіночий день – це свято кожної жінки, в душі якої розквітає весна. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі мами, бабусі, дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Святкування 8 березня у дитячому садочку — це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та трішки сліз радості в матусиних очах. На це прекрасне свято в гості до нашого дитячого садочку були запрошені найулюбленіші для дітей люди – мами і бабусі та прийшло багато гостей з передчуттям хвилюючих моментів, адресованих жінкам. І надії дорослих справдилися… Донечки та синочки з любов᾿ю  розповідали про те, як вони люблять своїх мам, бабусь, сестричок та дівчаток. Для них виконувалися  зворушливі вірші, ліричні пісні та завзяті таночки. Не обійшлося і без жартівливих ігор-змагань за участю матусь і  вправних татусів, які брали на себе роль господинь. Насамкінець мами із  сльозами на очах отримували від своїх дітей подарунки, виготовлені власноруч малятами.

1

Мама – наймиліше слово на землі. У мами ніжні руки, добре і чутливе серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя.

Усміхається лагідне сонечко,

Визира з-за квітучих гілок.

Бо сьогодні синочки і донечки,

Запросили матусь у садок.

Як земля навесні розквітає,

Квітне усмішка, мамо, твоя.

Обніму я тебе, привітаю

З святом, рідна матуся моя!

2

3

7

4

6

8

9

Бабусі – це невтомні бджілки-трудівниці, вигадливі казкарки.
У святковий день жіночий,тільки-но розплющу очі,
До бабусі побіжу  привітаю і скажу,
Що люблю її без тями бо піклується за нами.

5

2e706cf5cb1fd567277cd3b02de4ab0c_image001

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *