Новорічні свята

EL5dQiLQjK

«Симфонія зимових барв»  

Враження дитинства вкарбовуються і залишаються в пам’яті людини на все життя. Їхні яскравість і багатство зігріватимуть душу людини ще довгі роки.
У загальний потік радісних настроїв і незабутніх емоцій дитинства свої особливі відчуття і переживання вносять свята. Вислів «без свят не буває дитинства» давно вже став афоризмом. Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою і різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями.
В дошкільному навчальному закладі «Росинка» в грудні місяці відбулися новорічні ранки, які зачаровували присутніх своєю оригінальністю, яскравістю та дотепністю. Діти в казкових, оригінальних костюмах виконували веселі, сучасні та завзяті таночки, співали новорічних пісень, декламували вірші, грали в ігри.
Приємно було побувати в атмосфері радості й любові як малюкам, так і гостям – батькам нашим вихованців,  що панувала того дня в нашій «Росинці». Сподіваємося, що новорічні свята надовго залишаться в пам᾿яті дітей та дорослих.

DSC_8997

DSC_6848

DSC_0137

DSC_7715

DSC_7753

DSC_8130

DSC_8569

DSC_8641 DSC_9029 DSC_9047

noviy-god-99

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Свято Маланки та Василя в дитячому садкуСвято Маланки та Василя в дитячому садку

         Свято Маланки та Василя – щорічне традиційне святкове дійство, яке пройшло в нашому закладі.  Учасники заходу – Маланка, Коза, Дід, Лікар, Щедрувальники упродовж свята інсценували звичаї дідів-прадідів. Святкового настрою

Тиждень правового виховання дітей дошкільного вікуТиждень правового виховання дітей дошкільного віку

         Правове виховання розпочинається в сім’ї з усвідомлення дитиною своїх прав та обов’язків щодо членів родини, сімейних традицій та цінностей.          Дошкільний заклад є наступним соціальним інститутом,