Осінні фантазії

img218

Організація спільних виставок дітей з батьками стала уже традицією у ДНЗ «Росинка». Ось і нещодавно на виставці, яка мала назву «Осінні фантазії», були представлені вироби із овочів, фруктів та іншого природного матеріалу, виготовлених батьками та вихованцями дошкільного закладу.

Мета даної виставки – налагодження співпраці батьківського і педагогічного колективу. Кожна родина проявила творчість, неповторність та індивідуальність, використовуючи не тільки дари Землі, а й підручні матеріали. В результаті всі вироби  – це справжні витвори мистецтва. Зараз наш садок насичений не тільки  справжніми ароматами та фарбами осені, а й  шедеврами, створеними руками батьків та дітей, що  милують  погляд та дарують радість. Діти із задоволенням розглядали вироби  один одного, ділилися враженнями…Хочеться сказати велике спасибі всім батькам, які проявили творчість та прийняли участь в цьому яскравому заході.

IMG_7192 IMG_7195 IMG_7201IMG_7204 IMG_7208 IMG_7209 IMG_7210 IMG_7213

ejik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Про проведення Всеукраїнського олімпійського тижняПро проведення Всеукраїнського олімпійського тижня

  Згідно з положенням про Всеукраїнський олімпійський урок, з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, формування у дітей дошкільного віку фізичного і морального здоров’я, в рамках пропаганди здорового способу