З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, у дошкільному навчальному закладі були проведені різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».

Практичним психологом були проведенні просвітницько – інформаційні заходи з вихователями та батьками на такі теми: «Домашнє насильство це злочин», «Виховання без насильства», «10 кроків, щоб стати кращими батьками», «Насильство в сім’ї причини, наслідки, міфи».

В молодшій групі був перегляд мультфільмів де діти вчилися розпізнавати добро та зло. Також  в молодших групах дошкільного віку  відбувся конкурс малюнків «Мамо, тато, я – дружна сім’я».   Групи середнього дошкільного віку виготовляли долоньки з паперу «Наші долоньки проти насильства», в групах старшого дошкільного віку були проведенні заняття «Права дитини». Проведені заходи, спонукали до аналізу у власних діях, вчинках, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в дітей людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей (дітей).