Феєрія новорічних ранків

Новий рік – це свято радості та очікування чогось нового, неймовірного. Дуже важливо зуміти зберегти у дитячих серцях віру в чудеса. А під Новий рік  вони трапляються щохвилини, адже це час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Малята нетерпляче чекають на це свято і зустрічають з надзвичайним захопленням.

         В дошкільному закладі «Росинка»  відбулися новорічні ранки. Діти разом з педагогами  поринули в чарівну атмосферу, де кожен з малят був у ролі казкового героя. Цікаві  сценарії, музичний супровід, несподівані улюблені персонажі та солодкі подарунки забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітлахам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Post

Барви золотої осеніБарви золотої осені

У дошкільному навчальному закладі яскраво та весело пройшли музичні ранки, присвячені чарівній  порі року – Осені. В ньому приймали участь діти всіх вікових груп. Дошкільнята емоційно виконували пісні,виразно декламували вірші.

До Дня Перемоги ” Пам’ять вічно жива”До Дня Перемоги ” Пам’ять вічно жива”

З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у дошкільників шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у дошкільному навчальному