Розвага за участю батьків

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Освітня робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

11 грудня 2019 року в ДНЗ відбулася розвага з основ безпеки життєдіяльності за участю батьків вихованців «Ліга Супергероїв – за безпеку малят!». До дітей завітав Супермен, який запропонував веселі, цікаві, захоплюючі ігри та змагання на знання правил дорожнього руху, безпечної поведінки під час пожежі, охорони власного здоров’я. Рухлива гра – це найважливіша діяльність дітей дошкільного віку. Вона розвиває спритність, швидкість, уміння спілкуватись, виховує увагу,орієнтування, кмітливість.

Проведення таких заходів має великий виховальний та розвивальний ефект і водночас дарує дітям особливе задоволення від спільної часті зі своїми рідними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *