Матеріально-технічна база дошкільного навчального закладу відповідає вимогам Закону України «Про дошкільну освіту», Санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 р. за № 563/2869.
Будівлі закладу знаходяться у задовільному стані. Основна будівля збудована у 1905 році. У 1943 році офіційно був відкритий дошкільний заклад. На сьогоднішній день заклад розміщується у трьох будівлях (два основних корпуси, харчоблок). Загальна площа приміщень –1029, м2, з них площа групових приміщень – 743 м2, інших приміщень – 286 м2
У закладі функціонують дев’ять вікових груп. Всі вікові групи мають окремі групові кімнати зі спальнями, роздягальнями та туалетними кімнатами. Приміщення мають сучасний естетичний вигляд.
Будівлі закладу обладнано системою централізованого опалення та водопостачання, які знаходяться у належному стані та відповідають вимогам. Заклад забезпечений проточною холодною водою (з водогону), гарячою (6 електричних водонагрівачів). Освітлення приміщень закладу – природне та штучне. Використовуються лампи розжарювання та енергоефективні освітлювальні прилади. Режим освітлення не порушується. Повітряно-тепловий режим в нормі.
У дошкільному закладі створено умови для проведення медичної, оздоровчо-профілактичної роботи. У закладі функціонують медичний та фізіотерапевтичний кабінети, які оснащені сучасною лікувальною апаратурою, обладнані необхідними меблями, холодильником для зберігання ліків, шафою для медичних препаратів, ростоміром, вагами, умивальником. Відповідно до «Переліку оснащення медичного кабінету дошкільного навчального закладу» кабінет забезпечений на 86%, «Переліку лікарських засобів та виробів медичного призначення у медичному кабінеті» – на 100%.
Усі приміщення використовуються за призначенням та забезпечені інвентарем для прибирання.
Упродовж останніх 10 років неодноразово проводився ремонт приміщень закладу. Проводиться ремонт водогінної системи. З метою енергозбереження проводиться заміна дерев᾿яних віконних блоків на металопластикові (замінено 73% вікон).
Територія закладу має площу 0,7439 га, яка огороджена по всьому периметру бетонним, цегляним та дерев’яним парканом. Площа озеленення території становить 85%. Центральний вхід вкритий асфальтованим покриттям, а доріжки тротуарною плиткою.
Кожна вікова група має окремий груповий майданчик із зеленими насадженнями, літніми павільйонами. Ігрові майданчики оснащені стаціонарними, дерев’яними, ігровими, спортивними спорудами (машинами, літаками, мотоциклами, самокатами, будинками, гойдалками, столами, лавами,гіркою, ліанами, драбинами, мішенями, рукоходом). Спортивний майданчик обладнаний металевими спорудами (ліана, різні види драбин, мішені, футбольні ворота). Приміщення, територія дошкільного закладу завжди підтримуються в чистоті.
Забезпечення спортивного та музичного залів, групових приміщень обладнанням відповідно до Примірного переліку.
Забезпечення спортивно-музичної зали, групових приміщень обладнанням здійснено відповідно до Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2017 року № 1633.
У музично-спортивній залі є необхідне обладнання для проведення занять з фізкультури, спортивного гуртка, фізкультурних свят та розваг (гімнастичні лави, драбини, мати, канати, гімнастичні кільця, дуги для підлізання, стояки, обручі, масажери, м’ячі різного розміру, мішечки з піском, ключки, обладнання для профілактики плоскостопості, порушень постави, інвентар до спортивних ігор: баскетбол, волейбол, футбол, кеглі, мілкий спортивний інвентар для проведення ранкової гімнастики та загально-розвиваючих вправ на заняттях з фізичної культури, нестандартне фізкультурне обладнання).
Зала оснащена сучасними технічними засобами: піаніно, музичним центром, магнітофоном, підсилювачами звуку, колонками, дитячими музичними інструментами (дерев’яними та металевими металофонами, маракасами, музичними трикутниками, брязкальцями, дитячими баянами, сопілками, кселофонами), фонотекою музичних творів для дітей, театральною ширмою, ляльками до різних видів театру, декораціями для проведення свят і розваг, театральних вистав, музично-дидактичними іграми.
Забезпечення навчально-наочними посібниками та іграшками відповідно до Типового перелікуОблаштування навчально-методичної бази здійснюється у відповідності до Типового переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок дошкільного навчального закладу, затвердженого наказом МОН України від 11.09.2002р. №509, Методичними рекомендаціями від 17.03.2006р. № 1/9 -153 «Підбір і використання іграшок для дітей раннього віку у дошкільних навчальних закладах» та додатка до листа МОН України від 18.07.2008р. № 1/9-470 «Підбір і використання іграшок для дітей дошкільного віку у дошкільних навчальних закладах».Педагоги щорічно проводять експертизу ігрового обладнання на придатність та відповідність вимогам безпечного використання. З метою поліпшення розвивального середовища, щорічно проводиться огляд-конкурс «Облаштування груп до нового навчального року». В групових приміщеннях дошкільного закладу створені всі необхідні умови для повноцінного фізичного та психічного розвитку дітей. Предметно-розвивальне середовище відповідає віковим особливостям дітей. У групах придбана достатня кількість дидактичних ігор і посібників, настільно-друкованих ігор і наочного матеріалу, спрямованих на соціальне, емоційне, логічне мислення, на розвиток творчого потенціалу дитини.
Забезпечення технічними засобами навчання
У розпорядженні працівників дошкільного навчального закладу є: 3 комп᾿ютери, 3 ноутбук, 2 принтери, 11 магнітофонів, 2 музичних центри, 1 телевізор, 2 радіомікрофони, 2 колонки, 1 підсилювач звуку, 1 мультимидійний проєктор. Вихователі мають власні ноутбуки, які використовують у роботі з дітьми. Для створення емоційного мікроклімату, релаксації дітей педагоги у своїй роботі використовують аудіозаписи. Дошкільний навчальний заклад має доступ до мережі Інтернету. Впроваджена система ЄДЕБО, створені умови та призначений відповідальний для внесення відповідної інформації до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.
Колектив не зупиняється на досягнутому, а планує і надалі створювати комфортні умови для перебування дітей.