Зустріч з вчителем початкової ланки

Вступ до школи – важливий момент у житті дитини. Він пов’язаний з новим типом стосунків з оточенням ровесниками й дорослими, новим видом діяльності. Сучасні батьки, які відповідально ставляться до своїх обов’язків, є активними учасниками освітнього процесу. Вони обізнані, ерудовані та добре поінформовані про те, що відбувається в системі освіти. Тому уважно підходять до питання переходу дитини із дитсадка до школи.

17 грудня 2019 року у ДНЗ «Росинка» було організовано зустріч з вчителем початкової ланки ЗОШ І-ІІ ступенів № 6 Гусаровою А.В. для батьків дітей старшого дошкільного віку. Зустріч пройшла в атмосфері доброзичливості та великої зацікавленості з боку батьків майбутніх першокласників.  

         Батьки отримали корисну інформацію щодо особливостей освітнього процесу в першому класі, підготовки малюків до шкільного навчання вдома.

Усі присутні мали нагоду вільно висловитись та отримати відповіді на питання, які так тривожать батьків, а саме,  як  підготувати дітей до шкільних навантажень та безболісного переходу до навчання у НУШ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Методична роботаМетодична робота

Організація методичної роботи       Методична робота дошкільного закладу будується на основі державних директивних документів про освіту, зокрема тих, що регламентують і визначають основні напрями та зміст навчально-виховної роботи

Консультація для педагогівКонсультація для педагогів

«Вимоги до розвивального предметно- ігрового середовища дошкільного закладу»                 Розвивальне предметно- ігрове середовище — це система матеріальних об’єктів діяльності дитини, що функціонально моделює зміст її духовного і фізичного розвитку.         

Щодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантинуЩодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантину

Лист МОН № 1/9-219 від 23.04.20 року МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 1/9-219 від 23 квітня 2020 року Керівникам департаментів (управлінь)освіти і науки обласних, Київської міськоїдержавних адміністрацій Керівникам обласних