У дошкільному навчальному закладі відповідно до наказів відділу освіти Охтирської міської ради Сумської області № 21 від 04.03.2021  та дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Росинка» № 17-од від 19.04.2021 року, річного плану закладу з 26 квітня по 30 квітня 2021 року проведено Тиждень безпеки дитини.

         Метою Тижня безпеки дитини стало  поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей,  удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів у формуванні в дошкільників ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя.

         Для проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було створено творчу групу, яка розробила План підготовки та проведення Тижня безпеки дитини  та План проведення Тижня безпеки у вікових групах.          Особлива увага при плануванні та проведенні заходів приділялася раціональній організації ігрової, пізнавальної та рухової діяльності дошкільнят з дотриманням  всіх карантинних вимог.

         Педагоги за допомогою ефективного  підбору методів,  прийомів  та форм організації, керували дитячою діяльністю, поглиблюючи знання та відпрацьовуючи навички  безпечної поведінки, особистої культури, вміння діяти у непередбачуваних ситуаціях,  виховуючи при цьому самостійність та відповідальність дошкільників. 

         Впродовж тижня велася робота з батьками онлайн: групове та індивідуальне консультування, інформаційні листи,  буклети, поради, пам’ятки  актуальних питань з безпеки життєдіяльності, 

         Скільки вражень, скільки повчального, корисного, важливого упродовж тижня відкрили для себе діти і дорослі, бо разом моделювали безліч небезпечних ситуацій і вчилися долати перешкоди, лікували «потерпілих»,  вчилися діяти з «незнайомими» людьми, вивчали правила дорожнього  руху тощо. Недаремно кажуть в народі: «Краще один раз побачити, а ніж сто разів почути».

https://www.youtube.com/watch?v=0tJUbtWCDI0&t=4s