Готуємось до педради

 Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до вдосконалення власної професійної майстерності, є проведення ними відкритих заходів. 

Відповідно до плану  ДНЗ на 2019-2020 н.р. в групах дітей  молодшого, середнього та старшого дошкільного віку з 04 по 14.11.2019 р. проведені  колективні перегляди занять до педради на тему:  «Безпека життєдіяльності дітей дошкільного віку – найважливіший аспект освітнього процесу в ДНЗ».

          Під час заняття в старшій логопедичній групі «Сонечко» (вихователь Бездрабко А.Д. в ролі казкового персонажу – Супермена) діти проходили «курс молодого рятівника». Майбутні першокласники виконували проблемні завдання, розповідали про служби порятунку, розв’язували ситуації, вправлялися бути обачними і обережними.

 Під час заняття в середній групі «Дзвіночок» (вихователь Листопадова Н.М.) діти подорожували  Країною Безпеки та робили різноманітні зупинки, під час яких на них чекали цікаві завдання. Вихованці добре розпізнавали дорожні знаки, застережливі  кольори  світлофора, небезпечні предмети та об’єкти природи. Більшість розв’язували самостійно проблемні ситуації та висловлювали власні міркування.

У молодшій групі «Малинка» (вихователь «Кравець В.О.) діти вирушили на пошуки персонажу з мультфільму  Маші. Малята добре розрізняли їстівні та отруйні гриби, ягоди. Розповідали про небезпечних тварин, яких можна зустріти в лісі.

У старшій логопедичній  групі «Калинка» (вихователь Парфьонова Н.М.) вихованці складали пам’ятку для Незнайка. Вправлялися надавати першу допомогу при порізі пальця на руці. Крім того, розв’язували  різні проблемні ситуації: викликали рятівні служби у разі пожежі, повторювали правила поведінки з незнайомцями, розрізняли безпечні та небезпечні предмети.

Діти старшого дошкільного віку групи «Ромашка» (вихователь Стешенко М.О.) дізнавались про таємниці чарівного вогню у «Школі юних пожежників». Вихованці побачили як раніше люди здобували вогонь, спробували це зробити самостійно за допомогою двох камінчиків; розповідали про важливість та небезпеку вогню у житті людини; проводили експеримент по визначенню засобів, якими можна гасити вогонь; викликали пожежну службу.

У групі дітей молодшого дошкільного віку  «Фіалочка» (вихователь Кондратенко Н.О.) малята потрапили на казкову галявину, де зустріли мешканців лісу, які потребували допомоги. Ведмедику пояснили, чому не можна гратися сірниками, Їжачку підказали, які предмети можна брати в ліс, а Білочці   вибрали їстівні  гриби та ягоди.

         Під час проведення колективних переглядів вихователі продемонстрували свою педагогічну   майстерність.  Кожен педагог дитячого садка відвідав відкриті заняття, де не тільки переглянув  діяльність своїх колег, а й брав активну участь в обговоренні переглянутих заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *