20.02.2020 р.  в закладі пройшло засідання керівників музичних дошкільних навчальних закладів міста з питання розвитку творчого потенціалу дітей під час організації музичних занять шляхом використання технології К.Орфа.

         Учасники мали змогу переглянути музичне заняття на тему «Чарівні дзвіночки для Ельзи», організоване керівником музичним Поклад І.М. Поринувши у казковий сюжет, вихованці середньої групи «Барвінок» з задоволенням долучились  до різних  видів  музичної  діяльності: співу пісень, слухання музики, музично-ритмічних вправ та гри на музичних інструментах.

            У своєму виступі-консультації – керівник методичного об’єднання Поклад І.М. розкрила зміст та результативність технології К.Орфа,  надала рекомендації щодо використання традиційних та саморобних музичних інструментів у роботі з дітьми.  Під час майстер-класу   педагоги вправлялися у грі на діатонічних дзвіночках, імпровізували, створювали мелодію, використовуючи відео – презентацію.

 Засідання педагогічної студії керівників музичних пройшло на хвилі розуміння і зацікавленості. Учасники переконалися, що музичним інструментам по праву належить чільне місце в системі музичного виховання дошкільників.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *