Згідно з положенням про Всеукраїнський олімпійський урок, з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, формування у дітей дошкільного віку фізичного і морального здоров’я, в рамках пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до заняття фізичною  культурою і спортом  з 27.09 по 01.10.2021 в ДНЗ «Росинка» пройшов «Олімпійський тиждень»  під  девізом: «Здорова дитина – щаслива країна».

         Вихователі закладу в різних вікових групах  провели заняття «Вправні пальчики-здорові малюки», «З м’ячиками граємося, весело розважаємося», «Рух – це життя».

         Тиждень був насичений спортивними змаганнями, рухливими іграми. Так, розвага «Ми – маленькі олімпійці» зібрала  малят групи старшого дошкільного віку «Фіалочка». Цікаві завдання, естафети під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітлахів до активної участі.

         Упродовж тижня, залучаючи вихованців до ранкової гімнастики та до занять з фізичної культури, педагоги день за днем спонукали дошкільнят займатися спортом. Під час проведення бесід, тематичних занять, дидактичних ігор, вікторин дошкільнята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися та гралися.

         Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь, спонукало дбати про власне здоров’я.