«Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо!»

  Здавна в середині лютого люди відзначають свято Стрітення. У народному українському побуті цей день символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що «зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього бажання страждає».

        

 

І саме в цей день у нашому закладі  пройшло  свято зустрічі Зими з Весною. Ведуча інструктор з фізкультури Кальченко О.І. розповіла про те, як у давні часи люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе – тому до кінця місяця і господарювати. Педагоги, Бодрова Л.В., Брагіна І.О., які виконували ролі Зими та Весни, Корабельська Л.В. (у ролі Лісовичка), організовували з дітьми цікаві естафети, конкурси, під час яких, діти демонстрували свою спритність, винахідливість, кмітливість.

         Яскраве, веселе свято супроводжувалось дзвінкими піснями, динамічними руханками. Також, ведуча  нагадала ще про один український звичай – випікання пташок «жайворонків». Раніше люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму.

Несподіваним сюрпризним моментом було для дітей пригощання смаколиками у вигляді жайворонків.

 

Свято Стрітення подарувало гарний настрій, задоволення,  позитивні емоції усім присутнім дітлахам.