За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу. Кожна доросла людина усвідомлює важливість мови у своєму житті: мова – це спілкування, мова – це ознака культури, мова – це скарб, що єднає людей однієї нації.

А що означає мова для найменших українців?

Адже становлення мовлення людини відбувається в ранньому дитинстві і привчати до рідної мови потрібно саме в цьому віці.   

   Напередодні Міжнародного  дня рідної мови вихованці дошкільного навчального закладу «Росинка» долучилися до святкування. Під час різноманітних заходів дошкільнята слухали казки, розказували вірші, виконували пісні, грали в народні ігри, створювали малюнки, знайомились з оберегами, удосконалюючи свої знання та навички з українського мовлення.

 І дорослі, і діти мали можливість ще раз доторкнутися  до краси української  мови, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.