Дитячі дні народження обов’язково мають бути сповнені див­них сюрпризів. А хто ж найкращий вигадник та організатор усіх сюрпризів? Ну, звісно ж, мама.

Сюрпризи не обов’язково мають бути матеріальними, тобто купле­ними за гроші. Щось можна зробити власноруч. Ознайомтеся з дея­кими цікавими задумами, які вже принесли радість декільком дітям.

 

ТЕЛЕГРАМА ВІД ЧЕБУРАШКИ

Цікава й приємна штука — телеграма від улюбленого героя мультфільму або фільму з вітанням із днем народження. Чебураш­ка або Попелюшка, Кіт Матроскін або Буратіно — оберіть того героя, якого дуже любить ваш малюк. Телеграму, звісно ж, складете й відправите ви.

 

ОРІЄНТОВНА ВІТАЛЬНА ТЕЛЕГРАМА

Якщо ваш малюк обожнює книжку про Карлсона, скористайтеся ідеєю, яку не­складно втілити в життя. У ніч проти дня народження малюка зобразьте Карлсо­на на вікні дитячої кімнати. Зранку, щой­но прокинувшись, дитина відразу ж по­бачить улюбленого персонажа, а якщо ви розповісте про те, як Карлсон прилітав уночі, щоб залишити свій подарунок, то матимете відмінний настрій на весь день.

 

СТІННІВКА ДЛЯ ІМЕНИННИКА

Такий сюрприз слід підготувати заздалегідь. Рідні й близькі добирають фотографії та придумують під ними підписи. Іноді фото роблять спеціально для стіннівки. Звісно, ви підкреслите чесноти іменинника, його позитивні риси й уміння. Повірте, що дітям, як і дорослим, важливо й приємно побачити й прочитати про себе щось гарне. Такі стіннівки не тільки є приємними, вони також підвищать самооцінку дитини.

 

СЕКРЕТНІ ПОБАЖАННЯ

Оформити цей сюрприз можна у вигляді великого та яскра­вого плаката. Готуємося заздалегідь. Запитайте у людей, які знають вашу дитину: членів родини, вихователів або вчителів, друзів і навіть сусідів. Кожна людина має назвати одну або дві найкращі риси іменинника. Візьміть маленькі аркуші із самоклейкою стороною. На одному боці кожного аркуша пишіть риси, а на іншому — ім’я того, хто їх назвав.

Тепер приготуйте яскравий аркуш ватману. Угорі напишіть ім’я іменинника й кількість років, що виповнилася. А маленькі аркуші наклейте в будь-якому порядку так, щоб було видно тільки риси.

Коли іменинник побачить подарунок, ви разом зможете чи­тати, що написано на аркушах, а він нехай відгадує, хто це про нього сказав.

 

НАВКОЛОСВІТНЯ ПОДОРОЖ ЗА П0ДАРУНКАМИ

Звісно, подарунки можна просто скласти на столі. Але значно цікавіше влаштувати невелику пригоду, коли дитина сама знаходить свої подарунки. Як ви вже здогадалися, ховатимете їх ви, дорослі. Але вам обов’язково потрібно продумати маршрут і підказки, що допоможуть дитині в пошуках. Напри­клад, ви можете сховати подарунок у пральну машину або в будь-яке інше місце, написавши малюкові запи­ску, що його подарунок там, куди найчастіше заглядає мама. До речі, більшість дітей радіє дрібним подарун­кам, які потрібно знайти.

 

ПИРІГ ІЗ СЮРПРИЗОМ

Сюрприз може опинитися в іменинному пирозі. Якщо ви пек­тимете його самі, то вкладете в тісто записку з побажання­ми або вказівкою місця, де заховано подарунок. Попередьте іменинника, що в пирозі є сюрприз і що їсти пиріг слід обережно.

 

СВІЧКИ Й ДИВА

Цей сюрприз для дівчаток. Увечері, коли вже сутеніє, відволічіть дитину, а в цей час нехай хтось із домашніх запа­лить свічі й виставить їх доріжкою на підлозі. Доріжка може вказувати шлях до подарунка. Таємничість та очікування дива роблять такий сюрприз справжнім чаклунством. Не лишайте дитину саму серед запалених свічок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *